За Nokia 8 Nokia8 ТА-1012 5.3 Целосна Покрие Калено Стакло Екран Заштитник СЛУЧАЈ за Nokia 7 за Nokia 3 за Nokia 5 Стакло Филм
Ново

За Nokia 8 Nokia8 ТА-1012 5.3 Целосна Покрие Калено Стакло Екран Заштитник СЛУЧАЈ за Nokia 7 за Nokia 3 за Nokia 5 Стакло Филм

DEN 142.56

Во форма достапна за нарачката


Премиум 9 H 2.5 D целосно Покривање Калено Стакло Екран Заштитник
Функција>> Материјал : Калено стакло Дебелина : 0.26 mm Цврстина : 9 H Боја : бела црна Специјални : 2.5 D Целосна Покриеност екран Калено Стакло
Пакет Содржина>> 1* цел екран калено стакло 1* екран чистење на хартија(Сува) 1* Алкохол за чистење на хартија(Мокра)
Погоден за>> за Nokia 8 /TA-1012 5.3-инчен за Nokia 7 /5.2-инчен за Nokia 3 Nokia3 (ТА-1020 ТА-1032) 5.0-инчен за Nokia 5 Nokia5 (ТА-1053 ТА-1024 ТА-1027 ТА-1044) 5.2-инчен

Главните својства

Материјал:
За Nokia 8, За Nokia 7, За Nokia 3, За Nokia 5
Карактеристики:
За Nokia 8 TA-1012 5.3
Функција:
Анти-удар
Тип:
Торбичка
Мало Пакет:
No
Големина:
For Nokia 8 TA-1012 5.3
Бренд Име:
wierss
дизајн:
Транспарентна
Компатибилен Бренд:
За Nokia 8 TA-1012 5.3
за Nokia 3 Nokia3 (ТА-1020 ТА-1032) 5.0:
за Nokia 5 Nokia5 (ТА-1053 ТА-1024 ТА-1027 ТА-1044) 5.2-инчен

Избор на купувачот