Новиот Дизајн Копче За Контрола Туш Тапа, Еден Справи Со Миксер Допрете.Туш Мешање Вентил Тапа.туш вентил.туш миксер
Ново

Новиот Дизајн Копче За Контрола Туш Тапа, Еден Справи Со Миксер Допрете.Туш Мешање Вентил Тапа.туш вентил.туш миксер

DEN 4070.00
DEN 5088.00

Во форма достапна за нарачката


само продажба на туш миксер,не се постави туш
SKU : СМ-001 Функција : Туш Тапа Функција : Ѕид Стил : Копче за Контрола Туш Тапа Крај : Хром Тапа Должина 200mm(7.8 инчи) Тапа Широчината 85mm(3.3 инчи) Тапа Висина 45mm(1.77 инчи) Број на Копчиња : 3 Копчиња Еден справи со Вентил Тип : Керамички Вентил Тапа Тело Материјал : Месинг Тапа Копчето Материјал : Цинк Легура

Главните својства

Бренд Име:
Haliaeetus
Функција:
Ладна и Топла
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Површински Третман:
Полиран
Број На Модел На:
СМ-001
Стил:
Современа
Површина По Завршувањето:
Хром
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Единствен Носител На Двојна Контрола
Вентил Core Материјал:
Керамички
Број на Рачки:
3 Копчиња една рачка
Тип:
Бања & Туш Чешми
Инсталација Тип:
дек монтирани
Изложени B & S Тапа Функција:
Без Лизгачот На Лентата За
Бања & Туш Тапа Тип:
Изложени B & S Чешми

Избор на купувачот