Мото Додатоци Радијатор Решетката Guard Покрие заштитник за Јамаха МТ-09 MT09 МТ 09 FZ09 2013 2014 2015 XSR900 XSR 900 година
Ново

Мото Додатоци Радијатор Решетката Guard Покрие заштитник за Јамаха МТ-09 MT09 МТ 09 FZ09 2013 2014 2015 XSR900 XSR 900 година

DEN 960.00

Во форма достапна за нарачката


Детали За Производот :
Состојба : 100% Сосема Нов
Бои : КАКО на сликата прикажани
fitment : За Јамаха МТ-09 MT09 FZ09 FZ-09 2013-2015 XSR900 2016 производ шоу

Главните својства

Бренд Име:
YOWLING
Motobike Направи:
Јамаха
Име На Модел:
CE
Објектот Должина:
33.1inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.25kg
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
За Јамаха МТ-09 MT09
Бои:
Црна
Производот:
Мотоцикл Радијатор Решетката Guard Покритие За Јамаха МТ 07

Избор на купувачот