T12 Заварување Совет Лемење Железо се Справи и Станица Совети за Hakko FX-950 FX-951 FX-952 FM-202 FM-203 FM-204 FM-206 FM-2027 FM2028
Ново

T12 Заварување Совет Лемење Железо се Справи и Станица Совети за Hakko FX-950 FX-951 FX-952 FM-202 FM-203 FM-204 FM-206 FM-2027

DEN 431.52

Во форма достапна за нарачката


Руските купувачи се обезбеди вашето име и презиме ве молам ! Полно име е вашето име + татково име + презиме.
Напомена :
Ние нудиме 7 options за да ја одберете, тие се 1 парче T12-J02, 1 парче T12-I, 1 парче T12-KU, 1 парче T12-К, 1 парче T12-BC3, 1 парче T12-D24 и 1 сет од 6 модели совети. Ве молиме погледнете вистинската слика и одберете ја саканата опција. Описи : 1. Направете употреба на увезената суровина-бакар оксид, користат специјални калапи машина за процесот, совет големината многу прецизни; 2. Lead-free легура на железо електрични позлата затвори-grained, многу долг животен век; 3. Површината на производи се користи специјален материјал ракување, совет со слој обработка, со цел да се обезбеди совет не се претвори црно под висока температура; 4. Добри перформанси во калај-на и калај топење, лемење зглобовите униформа, и течно лемење; 5. Високи анти-оксидација, брз коефициент на топлинска спроводливост, лесно да се закачите на калај. Карактеристики : 1. Оваа заварување врвот се користи за HAKKO лемење станица за лемење и железо како FX-950, FX-951, FX-952, FM-202, FM-203, FM-204, FM-206, FM-2027, FM-2028; 2. Lead-free, животната средина-пријателски, 100% да се прилагодувате кон Ro HS стандардот; 3. Технички индикатори стигне до оригиналната стандард; 4. Користи под 400 целзиусови степени степен (±20 степен), тоа може да има 50000 лемење зглобовите. Сите слики се вистински фотографии :
Забелешка за испораката :
Превозот време за многу земја, нормално е 7 - 39 работни дена (Русија 10 - 60 работни дена, Бразил 20-80 работни дена ), освен празници.
Сепак кои превозот модел ќе го изберете, ве Молиме да ни веруваат. Ние ќе го избере најдобриот превозот модел и испрати објектот во рок од 2 дена (освен празници) по потврди вашата исплата. Ќе добиете пакет во времето.
Треба да биде одговорен за плаќање на царинските давачки и јасно царинската ако постојат тарифи.
Answer : ___________________________ NOTE :
БИЛО КАКВА ШТЕТА ВО ТЕКОТ НА ИНСТАЛАЦИЈАТА НЕ Е НАША ОДГОВОРНОСТ И НЕ СЕ ПОКРИЕНИ СО ГАРАНЦИЈА. ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ ЈА КОМПАТИБИЛНОСТА ПРЕД ДА КУПИТЕ.
Повратни информации : Ние ќе се потрудиме да ви остави поттикне позитивни повратни информации во шоуто на благодарност за вашата набавка. Ако поради било која причина постојат било какви прашања поврзани со нашите производи или на нашите услуги ве молиме да се направи обид да се допрат до нас, така што ние може да го реши ова прашање за вас. Повратни информации е најважната предност на Aliexpress на продавачот, а ние се стремиме да имаат совршен повратни информации од секој клиент. Па така, ако нешто не е по ваш вкус ве молиме да ни даде шанса да се направат нештата десно.

Главните својства

Заварување Совет Спецификација:
1 buc T12-BC3, 1 buc T12-К, 1 Сет од 6 модели, 1 buc T12-D24, 1 buc T12-KU, 1 buc T12-I, 1 buc T12-J02
Број На Модел На:
T12
is_customized:
Yes

Избор на купувачот