Сребро,Злато,Розово злато,Црна Cremation Urn домашно Милениче/Човечки Пепел Urn Pendant Спомен Urn Keepsake од не ' Рѓосувачки Челик Накит Cremation
Ново

Сребро,Злато,Розово злато,Црна Cremation Urn домашно Милениче/Човечки Пепел Urn Pendant Спомен Urn Keepsake од не ' Рѓосувачки

DEN 408.00

Во форма достапна за нарачката

Crematiom Спомен Накит
Опис На Производот
*Повеќе од 10 години на производство, искуство, custome дизајн,слободни гравирање.
* Трговија на големо 3/5/10/20pcs или повеќе, контактирајте со нас
* Боја како и сликите ги покажуваат,ако имате било какви барања, ние може да се промени според вашето барање.
*Материјал : 316 L не ' рѓосувачки челик.
*100% Сосема нов и висок полиран завршува.
*Ние, главно, се прават квалитетни производи,ние сме тука и е подготвен да одговори на вашите прашања веднаш.Ако имате било какви прашања ,ние ќе се потрудиме да ви помогне.
Производот Се Покаже

Предноста На 316 LStainless Челик
316 L не ' рѓосувачки челик е највисок степен на челик во највисок квалитет категорија, бидејќи овој материјал не ќе се оксидира, висока густина, изработен накит може да се полира по прилично чиста сјај, и доста популарен со модата луѓе.316 L не ' рѓосувачки челик накит е зафати светот.
316 L не ' рѓосувачки челик е на врвот материјал во челик . Е никој случај не значи дека обичните не ' рѓосувачки челик или синтетички челик. Тоа е многу стабилен, нема да предизвика влијание врз човечкото тело.
316 L не 'рѓосувачки челик материјал како медицински квалитетен производ вредност не е Фиџи, често се користи во медицински имплантација на човековите коска ноктите, челик,' рбетниот апарати и други цели, за човечка кожа не е алергичен и не се исклучува деформација, ова е 316 L Вредноста Предност од Нерѓосувачки Челик
Плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам through Visa,Master Card,QIWI,Western Union, and Bank Трансфери . Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Се врати и да се врати
Накит Одржување
Повратни информации и Услуга
Тоа е прифатена, може да се остави позитивни повратни информации ifyou се задоволни со нашата објекти и услуги,Само се чувствуваат слободни да не контактирате во првиот ttime кога се сретне некој проблем,ние имаме повеќе од пет години вредни искуства во оваа област,како резултат на тоа,ние може да го реши секој проблем за вас.Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор.Tust нас,било инциденти ќе бидат решени.
Контактирајте со нас
*Whats App : 8613713035343
*Трговија Менаџер : cn1520749350nmzb
* Ако имате големи нарачки,ве молиме контактирајте со нас,ние може да им даде на евтини цена!

Главните својства

Метална боја:
1pcs Pendant, 1pcs Ѓердан, 3pcs Pendant, 3pcs Ѓердан, 5pcs Pendant, 5pcs Ѓердан
Главниот Камен Боја:
сребро, злато, розово злато, црна
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Срцето
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Жените
Бренд Име:
impressjewelry
Pendant Големина:
20-40mm
Број На Модел На:
ijd9914
Материјал:
Метал
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
пепел носителот
Синџир Тип:
змија синџир или сакате
Функција:
пепел носителот
одделение:
AAAAA
Тежина:
10-25g
Pendant Големина:
about20-40mm
прилагодено лого:
ласерски или врежани како вашето барање
Синџир должина:
20 инчен или сакате контактирајте со нас
Трговија на големо:
3/5/10/20pcs

Избор на купувачот