WENXI 10YARDS трговија на Големо Луксузни Кристал Applique Намали За венчаница Sash Розово Злато Кристал Кристал Applique WX822
Ново

WENXI 10YARDS трговија на Големо Луксузни Кристал Applique Намали За венчаница Sash Розово Злато Кристал Кристал Applique WX822

DEN 7665.60

Во форма достапна за нарачката


Свадба Sashes
Свадба Жартиера
Свадба Headbands
Rhinestones Appliques За Чевли
Клиенти Повратни Информации

Главните својства

Тип На Производ:
Rhinestones
Број На Модел На:
WX822
Обликот:
Станот
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Материјал:
Кристално
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Техника:
Шие-На
Стил:
Flatback
боја:
сребро,розово злато,злато
Големина:
Yards length x 3.5cm width
Technie:
Beaded Со Лепило Поддршка
Материјал:
Кинески одделение На кристал, бисери
Употреба:
Свадба(Eveing)Фустани Sash,Headhand,Кеси,Жартиера...Итн
испорака:
Продажба на мало на Производи
Трговија На Големо Испорака:
Трговија на големо Производи
Пакување:
10 Јарди по торба
Минималната Количина:
10 јарди

Избор на купувачот