2017 Сјајна кристал тока 5PC Фабрика Outets Метал Дијамант Тока Сеопфатна Свадба Diy Додатоци За Коса Bling
Ново

2017 Сјајна кристал тока 5PC Фабрика Outets Метал Дијамант Тока Сеопфатна Свадба Diy Додатоци За Коса Bling

DEN 157.92

Во форма достапна за нарачката

Тип на производ : 2017 Сјајна кристал тока 5 PC Фабрика Outets Метал Дијамант Тока Сеопфатна Свадба Diy Додатоци За Коса Bling
Број На Модел : G156
Употреба : Се Чанти,Чевли,Облека,Појаси
Облик : Стан
Боја : сребрена
Материјал : Кристал
Употреба : Конкуренција Бикини Костум
Техника : Позлата/Заварување
Пакет : 5pcs/многу

Главните својства

Тип На Производ:
Токи
Бренд Име:
Lkeran
Број На Модел На:
G156
Обликот:
Месечината
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека,Појаси
Декорација:
Кристал
Метал Тип:
Дувачкиот
Техника:
позлата
Тока Тип:
Прстени
Функција:
сјајна
Материјал:
Метал
боја:
Сребро.
Големина:
35*10*10MM

Избор на купувачот