2018 Зима Возрасни Професионални Топлинска Топло Згусне Мраз Ролери Чевли Со Мраз Сечилото ПВЦ Водоотпорен Бела
Ново

2018 Зима Возрасни Професионални Топлинска Топло Згусне Мраз Ролери Чевли Со Мраз Сечилото ПВЦ Водоотпорен Бела

DEN 3609.00
DEN 3839.52

Во форма достапна за нарачката


Здраво пријатели, ве молиме да се измери вашата нога и изберете соодветен еден! ве молиме овозможи 2-3 cm грешка.
ако не знаете како да се избере соодветен чевли, ве молиме да се чувствуваат слободни да побарате од нас. ние ќе ви даде добра советува.
Известување Според нашите продажба искуство, Кина чевли големина е малку помал од ЕУ големина, па, откако ќе ја доби чевли, доколку големината не е оној што треба да изберат, ве молиме да не грижете се, само обидете се да го носат, ние само ја испратите suitble една за да ви. и, ако умот, ве молиме да не конкурираат на тоа.

Главните својства

Чевли Големина:
38, 39, 35, 36, 42, 40, 37, 41
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Скејт Чевли
Insole Материјал:
Латекс
Пол:
Жените
Датум На Издавање:
Winter2017
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Горниот Материјал:
кожа
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Функција:
Водоотпорен,Висина Зголемување,Масажа
Ниво На Пракса:
Напредни
Затворање Тип:
Чипка-Up
Бренд Име:
Eroswing
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Outsole Материјал:
Гума

Избор на купувачот