10W 20W 30W 50W 70W КОЧАН LED чип + Еден LED напојување led драјвер за предводена од поплави светлина предводена отворено светло floodlight проектор
Ново

10W 20W 30W 50W 70W КОЧАН LED чип + Еден LED напојување led драјвер за предводена од поплави светлина предводена отворено светло

DEN 153.60

Во форма достапна за нарачката

Осигурете се дека жица и LED заварување температура под 85 степени!!!
2.Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Потсетување : Драги пријатели,ве молиме љубезно ве молиме имајте предвид нашите возачот е посебно дизајниран за нашите висока моќност КОЧАН чип,преземање на топлина радијатор , долг животен век и евтина цена во предвид.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата processor ESCROW.
Копчето најевтиниот 100 W>> чип : 24*48mil ,Возачот излез : 30-36 V / 1500m A.Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7
дена за замена или пари назад.
Копчето вистински 100 W>> чип : 35*35mil ,Возачот излез : 30-36 V / 3000m A.
Копчето вистински 50 W>> чип : 35*35mil ,Возачот излез : 30-36 V / 1500m A. За испорачување непречено и fastly , ние може да брод предмети преку други counier,
одлуката на нас е финалето.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail
и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Бесплатен превозот : Бесплатен превозот за сите земји со следење на број од хонг kongpost ,
ве молиме проверете превозот пакување листа за детали. Ние ќе испрати
сте нов еден по добивањето на неисправни објект.

Главните својства

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Жолта, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
cheapest 10w, cheapest 20w, cheapest 30w, cheapest 50w, cheapest 100w, enough 10w, enough 20w, enough 30w, enough 50w, enough 100w
Тип На Објект:
Поплави Светла
База Тип:
Никој
Заштита Ниво:
IP65
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Бренд Име:
FGHGF
Извор На Светлина:
LED Светилки
Заврши:
Бранеа Од Нерѓосувачки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Стил:
Арт Деко
Напон:
85-265V

Избор на купувачот