БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(100pcs/Многу)+Љубовта е Подготовка Мини Teapot Мерење Лента Keychain Прилагодено Лого Свадба Копче Синџир на Промотивни
Ново

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(100pcs/Многу)+Љубовта е Подготовка Мини Teapot Мерење Лента Keychain Прилагодено Лого Свадба Копче Синџир

DEN 4799.52

Во форма достапна за нарачката


БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(100pcs/Многу)+Љубовта е Подготовка Мини Teapot Мерење Лента Keychain Прилагодено Лого Свадба Копче Синџир на Промотивни
Оваа симпатична и корисна за мерење на снимката може да се користи како keychain, како и. Прекрасен облик како teapot, со единствена ознака која вели дека "Љубовта е пиво", тоа е забавно и симпатично подарок за сите вашите гости!

Главните својства

Повод:
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
RWF-0045P
Материјал:
Пластични
Пакет:
organza торба
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Употреба:
свадба фаворизира&партија материјали
Тежина:
about 17 g
Големина:
about 5.3*3.4cm
Име на производ:
лента keychain

Избор на купувачот