Безжичните Радио Адаптер за Bluetooth FM Предавателот е сет за во Автомобил MP3 Плеер со Далечински Управувач Поддршка за USB Диск/ SD Картичка/ 3.5 mm Помошен
Ново

Безжичните Радио Адаптер за Bluetooth FM Предавателот е сет за во Автомобил MP3 Плеер со Далечински Управувач Поддршка за USB

DEN 575.52

Во форма достапна за нарачката

Тоа може да биде во можност да го прочитате вашиот micro SD картичка, ако постојат многу нешта во вашиот картичка.
Превозот Политика : Ние брод на светот. Ние не додадете Давачки, Даноци на Додадена Вредност, Царинење Такси и други давачки. * Ова bluetooth FM предавателот не може да се користи само за да пуштате музика.
2) Ако тежината на вашиот парцела е над 2kgs, обично ние ќе ја испрати од UPS-от, DHL, EMS или други препорачана couriers.0 MHZ
USB (Максимална поддршка) : 32 GB
Пренос на Далечина : >10 M
Со инфрацрвени далечински управувач, лесно ракување
Со 3,5 mm линија-во џек, поддршка надворешен аудио уреди. * Со мулти-функционални инфрацрвениот далечински управувач технологија, далечински управувач ви помага да го изберете вашиот омилен песни дури и да сте во задниот дел на седиштето.За "Приклучок за во автомобил, потресена тресат ќе се рестартира и Сиромашните условите на патот,Трнлив место,ќе започне повторно
Ве молиме Цврсто се вметнува на крајот, а потоа завртете лево и десно неколку пати, Дупка автомобил запалка приклучок за штекер за да се приклучиш на картичката цврсто да MP3, препорачливо е да се исчисти запалка приклучок дупка, така намалувајќи го проблемот на сиромашните контакт.1 полнење порт за полнење на повеќето USB уреди
Широк Компатибилност : Универзален дизајн за сите видови на уреди! Работи како Hands-Free Повикува и Автомобил Полнач за било уред со USB или Bluetooth вклучувајќи IPhone, ipod-ови, Samsung Галакси, кој друг паметен телефон, GPS и таблети.
Купувачот мора да плати за горенаведените надоместоци во случај што се случи за одредени стоки. Уживајте во вашата омилена музика кога и каде е можно во автомобил.
Спецификации :
Производ Големина : 7. Откако ќе ги направите, ќе го реши проблемот.За Полнење
USB Полнач за излез : 5 V/2. Тоа трае околу 7-20 работни дена да пристигне во вашето место.6 инчи
Фреквенција : 87. Со 3,5 mm линија-во џек, исто така, поддршка на надворешен аудио уреди, ви овозможува да стримувате музика на вашиот стерео FM. Ве молиме не одговара фреквенција што има локална радио станица за да се избегне пречки.
3) Ако на тежината на вашата парцела е во 2kgs, обично ќе испрати со авион Mail, или Express Mail Услугата.
Побрзо Полнење : Доаѓа со 5 V/2.
Голем LCD Дисплеј : Автомобил батерија напонско ниво ќе бидат откриени и прикажани на LCD додека автомобил почнува; телефонски број за дојдовни повици & име на песни играње преку ТФ Картички би можеле да бидат прикажани како и (Забелешка : песни преку Bluetooth нема да се прикаже). Со две USB порти, можете да ја полните вашата уреди во исто време(Забелешка : на еден адаптер може само да го наполните уредот, оној на MP3 плеер може да го полните вашиот уред и поддржува USB диск игра) * ВНИМАНИЕ - 1. Ќе може да одговорите и да го закачам на телефонот. Со FM предавателот, полн фреквенција : 87.
5) За Русија клиентите, ние може да го користат 139 превозот, или ЕМС превозот.
За било какви дополнителни прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за проверка на превозот цена и превозот на начин со нас пред исплата, ви благодариме!
Увоз На Данок :
Износот што плаќаат за да нè само вклучува елементи цена и превозот цена. Тоа трае околу 3-10 дена да пристигне во вашето место.
Goose Вратот Дизајн : Флексибилна метална цевка, Погодно за да ја прилагодите неговата насока.За "Музика има шум"
Проверете дали автомобилот FM стерео систем е фреквенцијата се совпаѓа со FM предавателот или не Проверете ги вашите FM фреквенција на каналот е јасно канал без мешање на вашиот локален FM станица Проверете дали аудио датотеки се со добар квалитет компресирани MP3 датотеки или не Проверете дали автомобилот е полагање на силна фреквенција пречки област, како што се железничката станица, трамвајски станици или мобилен пренос станица или не.

Главните својства

Тип На Објект:
ФМ Предаватели
Бренд Име:
EinCar
Материјал Тип:
Пластични
Од Моќ:
10V~24V
Име На Модел:
Автомобил Bluetooth Mp3 Плеер, Fm Предавателот
Напон:
12V
Објектот Тежина:
300g
Специјални Функции:
Bluetooth
Објектот Големина:
Din Автомобил Bluetooth Mp3 Плеер Fm Предавателот
Тип На Производ:
Безжична Bluetooth FM Предавателот е сет за во Автомобил Радио Приемник
Поддршка:
U-диск/USB/SD
Функција:
Bluetooth Handsfree& FM Предавателот
Специјални Функции:
Се игра на музика од USB диск и ТФ-Картичка ТФ-Картичка читач
автомобил полнач за:
Универзална За Сите Возила
боја:
Сребро.
Сет за во автомобил MP3, сет за во Автомобил Радио Приемник:
MP3/WMA музички рацете слободни bluetooth lcd led екран
Се игра на музика од USB диск и ТФ-Картичка, ТФ:
Аудио/репродукцијата на музика преку Bluetooth со A2DP
Безжичен пренос телефонски повик од Blueto:
Поддржува USB диск и SD картичката,со A2DP функција. Со 3,5 mm линија-во џек
Помошен USB или SD Картичка Влез, USB Флеш Дпи:
Bluetooth FM Предавателот, безжична музика поток, bluetooth уреди

Избор на купувачот