За Doogee T3 4.7 Микрофибер Кожа Ракав Litchi Шема Торбичка Телефон Торба Случај Покритие За Doogee T3
Ново

За Doogee T3 4.7 Микрофибер Кожа Ракав Litchi Шема Торбичка Телефон Торба Случај Покритие За Doogee T3

DEN 460.00
DEN 667.20

Во форма достапна за нарачката


За Doogee T3 4.7" Микрофибер Кожа Ракав Litchi Шема Торбичка
Телефон Торба Случај Покритие За Doogee T3
1.Оваа торбичка направени од ultrathin луксузни висок квалитет микрофибер кожа , има флексибилност , па телефонот нема да падне
2.спореди вистинска кожа , тоа е повеќе солидна
3. Луксузна Litchi Шема Дизајн , внатре , тоа е не-плетени влакна , кој е многу мек , сите круг заштита за вашиот телефон !

Главните својства

Материјал:
кожа
Карактеристики:
Sleeve Торбичка
Бренд Име:
FSSOBOTLUN
дизајн:
Обична,Бизнис,Гроздобер,Мат
Тип:
Торбичка
Големина:
For Doogee T3
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
DOOGEE

Избор на купувачот