Бесплатен превозот Фарма употреба 100 1kw 220V Почвата греење жица оранжерии подно греење жица
Ново

Бесплатен превозот Фарма употреба 100 1kw 220V Почвата греење жица оранжерии подно греење жица

DEN 1331.00
DEN 1416.00

Во форма достапна за нарачката

Секој увоз на Даноците не се вклучени во превозот надомест, купувачи се одговорни за царинските давачки кога тоа се случило .Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ако ви требаат повеќе големината на стоки, ве молиме контактирајте со нас слободно Спецификации 50 метри напон : 220 V моќност : 500 w, контрола 6-7 кубни метри 100 метри напон : 220 V моќност : 1000 W контрола 8-10 кубни метри 120 метри напон : 220 V моќност 1200 w, контрола 10-12 кубни метри заштитно јаже рутирање метод На топлина мијалник од двете страни на заеднички жаришта може да не бидат директно подредени според просечната проред, па како да се направи целата почва се постигне релативно просечната температура, жици растојанието помеѓу двете страни на жариште треба да биде соодветно да се намали, и растојанието помеѓу одгледување основи е зголемен. Кога кабелот е покриен со земја, на краток стап треба да се отстранат.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги . Прашања кои имаат потреба од внимание 1.
ПРЕВОЗОТ
1. кабелот може да не се преклопуваат 3.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите ., не одржување персонал е дозволено да ја размонтираат инструмент самите 1.поставете температура , На пример, треба 25 степени отворен, 30 степени запре потоа ќе притиснете на прекинувачот ,кога светлината на, притиснете нагоре и надолу копчињата за да се прилагоди на 30 степени ,и потоа притиснете го прекинувачот за да ја спаси, да го поставите 5 степен метод е да го притиснете копчето Моќ светлината исклучен , долго притиснете за 6 секунди и потоа во собата на бројот 5,конечно, притиснете го копчето за да се спаси . Купувачите треба да се обрне на товарни назад во Кина, ако проблеми твое .Било какво барање за да се добие надоместок ,ве молиме да ги испратите назад предмети назад кон нас. 3-7 Days ќе се дојде до вашиот дом од Експрес испорака
Пост услуга како што е Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail ,Сингапур пост, Хонгконг Пост Воздух Mail достигне повеќето земји во рамките 15-45 работни дена,
Некои дестинација и други фактори може да потрае и до 60 дена.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
1.) и пост сервис се дадени за превозот. растојанието 8-12cm помеѓу кабли .
Ве молиме да обрнете внимание : Цел помалку од 7 не ќе имаат следење на број, но вие ќе добиете предмети за сигурни,
ве молиме контактирајте со нас за да добиете рефундација или навредуваат ако не се добие во рок од 60 работни денови . ( овој контролер не е вклучена во овој линк )
Услуга На Клиентите
ПЛАЌАЊЕ
1. Нема дожд, туш или прекумерна влага 3. На корисен модел исто така, може да биде дозволено да retrace на половина пат да се задржи на електрични линија и спроведување на жица на иста страна, значи дека снабдувањето со електрична енергија може да биде лесно да се поврзуваат. Заедничкиот на електрични жица и жица ќе бидат изложени на површината на земјата.
ПОВРАТНИ информации
1.Aliexpress поддржува Виза , Boleto , Master Card ,Маестро Дебитна Картичка ,Western Union,Webmoney,QIWI и преведување преку банка. температурата уреди со покажувач на главата да се премине како претставник на просечната температура на човечкото тело позиција, треба да го внесете на стакленички операција треба да биде пред се отсечени напојување 5.

Главните својства

is_customized:
Yes
Бренд Име:
custom-souring
Број На Модел На:
100 1kw 220V
Должина:
100

Избор на купувачот

MC68340FE25E
Ново
MC68340FE25E
Во форма достапна за нарачката
DEN 1054.00