2017 Ново бебе Чевли moccasins леопард dot тешко единствена vestidos дете одење Деца тока паста бебе деца booties првиот вокер
Ново

2017 Ново бебе Чевли moccasins леопард dot тешко единствена vestidos дете одење Деца тока паста бебе деца booties првиот вокер

DEN 618.24

Во форма достапна за нарачката

првиот вокер бебе чевли Бебе Дете Чевли Мека Единствена чевли новородено бебе чевли доенчиња чевли Принцеза бебе чевли бебе Девојка чевли бебе момче чевли sapato чевли zapatos чевли
Нашата Фабрика само да се Произведе Квалитетна Здравствена Чевли за нашите клиенти . Гума за чевли може да се направи со големина 3 и големина 4 само .
Пакет : OPP вреќа
Забелешка(2) : Item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
Забелешка(3) : ние им овозможи на чевли со 0.5 cm да 1cm големина разлика.тоа е индустрија дозволен опсег.
1.Ние брод во светот.ние може да обезбеди Ембос лого. Ние може да се направи Лого Ембос во кратко време.Ако еден стил цел над 50 Компјутери,ние ќе го даде u конкурентна цена. 2.Ние сме доволно силен да се задржи повеќе од 98% бебе чевли и чорапи во парк, ова се осигураме дека нашиот бродови во 2 до 5 работни дена.Ние и ветуваме дека ние проверка на стоката пред породувањето. Русија клиент треба 3 зборовите полно име.
3. Ве молиме, напишете ја вашата точна АДРЕСА ,телефонски број и проверете внимателно, кога прави нарачка. 4.Ние и ветуваме дека ние проверка на стоката пред породувањето. 5.Ако не сте задоволни со производи, ве молиме контактирајте со нас на прво место.
За Царина Во разгледување на нашите клиенти да имаат корист, Ние треба да брод вашата нарачка од страна на редовна пошта.Ве молиме имајте предвид,Секоја земја увоз треба доход и платени од страна на купувачот.Друга земја,различни даночни такса. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Забелешка : Ако изберете бесплатен превозот опција,вашиот парцела ќе биде директно доставени вашата куќа само еден пат,или тоа ќе го испратите на вашиот локален поштата.тогаш ќе треба земе на следење на број и вашите лични ID да се земе вашите предмети. Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор. Expecially Бразил пост е потребно повеќе време за испорака на стоката. ПОВРАТНИ информации И Решавање на Проблеми. Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве Молиме да го оценувате на НСД (Детални Продавачот Рејтинг) на трансакцијата на Aliexpress со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ" и ни остави позитивен фидбек. Нашиот систем автоматски ќе го стори истото за вас. Со вашата поддршка со позитивни повратни информации.
Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција, ако поради некоја причина не сте задоволни, можете да се вратите на објектот за да ни во неговата оригинална состојба за враќање на парите или замена. Пред да се испрати ни го врати објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава. Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. РАБОТА на ПОЛИТИКАТА - Ако имате било пребарување или незадоволство, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис преку Aliexpress Центарот за Пораки само. Нашите работно време : од понеделник до недела 9 : 00 часот до 12 : 00 часот. - Ние, исто така, работа во празници. Ако контактирате со нас преку Aliexpress порака,ние ќе ви одговори на u во 24hr.

Главните својства

Чевли Големина:
3, 4
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Шаблон Тип:
Цврста
Горниот Материјал:
Крзно
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Моден Елемент:
Т-врзани
Пол:
Унисекс
Сезоната:
Пролет/Есен
Outsole Материјал:
ЕВА
Бренд Име:
phanindra
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
бебе чевли Големина:
11cm,12cm,13cm
чевли погодни возраст:
0-6month, 6-12month, 12-18month
Материјал и единствена:
Сите СТП кожа
Состојба:
100% сосема нов!
Боја:
леопард dot
чевли погодни за сезоната:
Пролет ,На Есен.Зима
чевли предност:
100% Здравје бебе чевли ,не се лизга ,Добар квалитет
чевли стил:
Бебе Moccasins дополнителните чевли и момчиња и девојки
is_customized :
yes ,we can produce with your logo.

Избор на купувачот