Долго Чипка Вечерни Фустани за Свадба Партија Жените Beaded Елегантен Свадба Матурска Формално Вечер Фустани Фустани
Ново

Долго Чипка Вечерни Фустани за Свадба Партија Жените Beaded Елегантен Свадба Матурска Формално Вечер Фустани Фустани

DEN 6696.00
DEN 7440.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Број На Модел На:
EV
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Sequined,Чипка,Appliques
Воз:
Понесете Воз
Ткаенина Тип:
tulle
Материјал:
Полиестер
Деколте:
Лажичка
Sleeve Стил:
Резервоар
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Моден Елемент:
Илузија
Бренд Име:
shpitsa
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни

Избор на купувачот