LVCHI Жените Стилски Женски Зимско Палто Мода се Сврти Надолу Јака Вистинско Крзно Mink Грб Медиум Дама Тенок Комбинација Mink Крзно Outwear
Ново

LVCHI Жените Стилски Женски Зимско Палто Мода се Сврти Надолу Јака Вистинско Крзно Mink Грб Медиум Дама Тенок Комбинација Mink

DEN 23554.00
DEN 33648.00

Во форма достапна за нарачката

), ве молиме контактирајте со нас, или ние автоматски ќе се смени за вас И ќе ви испрати нов единствен број, кога не можете да најдете еден број, ве молиме, не грижете се за ова, навремено да се јавите на нашите услуги на клиентите, тие ќе работат со вас за да се реши овој проблем, и секогаш нека ви господар својата динамична, Додека да го достигне вашата страна. Ве молиме не остави никакви негативни повратни информации пред да контактирате со нас. Она што е ново крзно? subvert оригиналниот впечаток на крзно, така што крзно повеќе соодветни живот, повеќе модерни млади зборови, но, исто така, им овозможи на повеќе луѓе да уживаат крзно на убава. Постојат и други посебни потреби ве молиме оставете белешка во времето на купување за да се олесни на нашите контакт со вас според вашите потреби, да се утврди најбрз курир испратени до вас.
Големина на табела
Големина/Русија
Биста
Sleeve
Рамо
Должина
CM
CM
CM
CM
S
_
_
_
_
M/44
98
45
40
84
L/46
102
46
41
85
XL/48
106
47
42
86
XXL/50
110
48
43
87
Плочка мерење : можеби имаат 1 3cm отстапување
Како светлина или да прикаже разликите lasd да се прикаже ќе бидат различни ,на dollowing слика за повикување само,
и на крајот да преовладуваат во вид, ве молиме да се разбере. превозот : 1.Нашата кожа палто во гарантирање на квалитетот и клиентите искуство врз основа од Слободниот поштенски, изразуваме основен бизнис курир DHL, посебни области не може да се користи на курирската служба DHL или бизнис курир(Лажни крзно и некои жени е шамија, исто така, има стандарден образец, но не DHL бизнис курир, ве молиме внимателно да ги прочитате по купувањето.Затоа вашиот позитивен фидбек од 5 ЅВЕЗДИ е исклучително важно за нас.Би сакал да споделам некои нови знаења од крзно со нашите купувачот пријател.(Лажни крзно и некои женски шалови произведени од страна на други трошоци, на купувачот на свој трошок). Употребата на извонреден три-димензионални целосна нож технологија, производство е многу тешко, силно чувство за дизајн. Плати : Можете да го користите Boleto, Master Card, Western Union, ВИЗА, QIWI, Банкарски и други начини на плаќање за да се заврши плаќање, тоа е многу погодно. Напредни mink ткаенина и концизен за дизајн во мелодија, сите ги одразуваат"помалку е повеќе" моден концепт. Ако сезона, постојат голем број на стари клиенти ќе се врати да patronize нас, и рачно изработени причини, ќе се направи чека подолго, толку сме подготвени однапред за нов капут, за секој да разбере однапред да се олесни процесот на купување.
Име : Женски зимски капут медиум мода се сврти надолу јака комбинација mink крзно жените вистинско крзно outwear
Материјал : Природна комбинација mink крзно
Продавница : LVCHI жените крзно продавница
Нови крзно high-end обичај серија! двете од стилот или трошоците се многу иновативни! Во тековниот пазар во основа може да се најдат на овој стил.Ние купи Natrual кожа палто во продавница, не грижете се за трошоците на тарифата, ние ќе плати за вас, ве молиме, не грижете се. Ние се потпираат на угледот на пријатели продолжат да се развиваат, бидејќи ние сакаме да знаете дека ние придаваат големо значење на услуги на клиентите. ние ќе ви одговори во 5 часа поради времето разликата меѓу нас. Нашите дизајнери биле посветени на крзно на иновации и пробив, не пропуштајте секој детал на студијата, облека дизајн, без разлика дали тоа е здолниште или панталони може да одговара на вашиот елегантен стил. Прво на сите, ние треба да одберам на квалитетот на целата кожа, кожа за суровини и материјали, а потоа користете специјален нож за да се сечат во ленти, а потоа на посебна линија на облека на целата територија на основна рамка, а потоа, по број на сложени процеси да се справи со крзно Крои, многу одзема време(Ние сме убедени дека нашите облека немаат проблеми со квалитетот).

Главните својства

Големина:
44, 46, 48, 50
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Облека Должина:
Медиум
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Контраст Боја
Стил:
Комбинација Крзно
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Вистинска Кожа,Mink Кожа,Крзно
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Канцеларијата Дама
Број На Модел На:
Z-17907003
Тип:
Тенок
ЗанаетТехника:
Мал Дел Од
Шаблон Тип:
Шарени
Јака:
Пак надолу Јака
Маскирани:
No
Outerwear Стил:
Европа и сад/Мода
Сезоната:
Зима
Дали тоа може да се прилагоди:
Yes
Материјал:
вистински mink крзно
Големина:
M/L/XL/XXL

Избор на купувачот