SI125-50 SI125-125 SI125-200 SI125-250 SI серија двонасочни една прачка / прилагодливи удар стандард пневматски цилиндри
Ново

SI125-50 SI125-125 SI125-200 SI125-250 SI серија двонасочни една прачка / прилагодливи удар стандард пневматски цилиндри

DEN 4464.00

Во форма достапна за нарачката

SI125-50 SI125-125 SI125-200 SI125-250 SI серија двонасочни една прачка / прилагодливи удар стандард пневматски цилиндри
Pls Ве Молиме Имајте Во Предвид :
-1.Сликата Е за вашиот Код.Ако ви треба помош,pls контактирајте со нас.
-2.Стоката треба 2-3 работни денови за да се произведе ако производот надвор акции.Ако се јави итна потреба од производот,pls контактирајте со нас.
-3.На следење на број ажурирање е се одложи затоа што треба 1-2 дена за трансфер во Кина (DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ, Итн.)
-4.Ако имате било какви прашања со производот откако ќе го примените стоки,pls дозволете ни да знаеме.
По-услугата ќе услугата ќе додека сте задоволни.
Воздухот Слајд Табела цилиндар :
Мини Воздух Цилиндар :
Тенка тип воздух цилиндар :
Ротари цилиндри :
Водич род цилиндри :
Gripper цилиндри :
Rodless цилиндри :

Главните својства

Спецификација:
SI125-50, SI125-125, SI125-150, SI125-250
Тип:
Цилиндар
Бренд Име:
HOEN ПНЕВМАТСКИ
Број На Модел На:
SI125*50
Клучни зборови:
SI стандард воздух цилиндар ISO 15552
Течност:
Воздух
Постапувајќи режим:
Двонасочни
Амбиент и течност температура:
0~70
Модел 2:
SI125*125
Создаден Големина:
125mm
Тип:
Стандард воздух цилиндар
Модел 3:
SI125*150
Модел 4:
SI125*250

Избор на купувачот