Трговија на големо 5g (5ml, 0.17 мл) Јасно 100Pcs Козметички Празна Тегла Тенџере Сенки Шминка на Лицето Крем Lip Balm Сад Кутија (Дијамант)
Ново

Трговија на големо 5g (5ml, 0.17 мл) Јасно 100Pcs Козметички Празна Тегла Тенџере Сенки Шминка на Лицето Крем Lip Balm Сад Кутија

DEN 946.56

Во форма достапна за нарачката


Трговија на големо 5g (5ml, 0.17 мл) Јасно 100 Pcs Козметички Празна Тегла Тенџере Сенки Шминка на Лицето Крем Lip Balm Сад Кутија (Дијамант)
Козметички тегли пластични дебел ѕид плоштадот сад - 5 ml (јасно ззп) - празни тегли - НИСКИ ЦЕНИ
Капа : завртка тип на
На празен контејнер може да се користи за Козметички Креми и Нега на Кожата Производи, Мали Накит, итн
Можете да ги користите нашите сад да носат козметички креми и нега на кожата производи, итн
Лесно да се преземат за време на патување или нешто слично
Добар изглед изглед
Материјал : Акрилик
Капацитет : 5g (за 0.17 мл)/парче
Големина : Прибл.3cm x 3cm x 1.7 см - 1.18 инчен х 1.18 инчен x 0.67 инчен
Боја : Јасно
Количина : 100 парчиња празен контејнер

Главните својства

Број На Модел На:
bot
Големина:
5ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Функција:
Празна Тегла Тенџере Сенки
Големина:
(5ml, 0.17 мл)
Бои:
Јасно Дијамант Празни
Обликот:
Празен Плоштад 5 Грам
предмети:
Козметички тегли пластични дебел ѕид плоштадот сад
Производи:
Шминка На Лицето Крем Lip Balm Сад Кутија
Материјали:
Пластични Козметички Примерок Тегли
Количина:
10pcs или 50pcs или 100pcs
објекти на производот:
козметички празна тегла тенџере
Големина:
5ml

Избор на купувачот