BoYuTe 10Pcs Висок Квалитет Рака Направени од Ткаенина Цвеќиња Lapel Pin Мажите Свадба Одговара Boutonniere Иглички
Ново

BoYuTe 10Pcs Висок Квалитет Рака Направени од Ткаенина Цвеќиња Lapel Pin Мажите Свадба Одговара Boutonniere Иглички

DEN 492.00
DEN 546.72

Во форма достапна за нарачката


Answer : ___________________________ Note : Ние го прифаќаме наведете бои, ако треба, ве молиме, напишете количината на
секоја боја кога се одржи редот. Како (М1/2pcs, M4/4pcs, M6/4pcs)
Точка ИМЕ : Bo Yu Te 10 Pcs Висок Квалитет Рака Направени од Ткаенина Цвеќиња Lapel Pin Мажите Свадба Одговара Boutonniere Иглички БРЕНД : BOYUTE Материјал : Метал Месинг Pin, Родиум Боја Галвански Квалитет : Олово и Никел Слободни

Главните својства

Метална боја:
Микс 10 бои
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
BOYUTE
Стил:
Тренди
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Брошеви Тип:
Иглички
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
BYTRM071
Метали Тип:
Родиум Позлатен
Објектот:
ткаенина цвеќиња
квалитет:
За олово и никел слободни
Пакет:
Меур торба за заштита
превозот:
За време на Кина пост
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Услуга:
Прифати dropshipping, обратете се на услуги за детали
забелешка:
Ве молиме имајте предвид, ако треба наведете бои

Избор на купувачот