(100pcs/многу)34cm/13inch дијаметар злато круг organza торба подарок торба слатка торба свадба торбичка за продажба
Ново

(100pcs/многу)34cm/13inch дијаметар злато круг organza торба подарок торба слатка торба свадба торбичка за продажба

DEN 768.00
DEN 1037.28

Во форма достапна за нарачката


Промет На Големо Со Бесплатен Превозот Кол. Круг Organza Кеси Drawable Свадба Подарок Перница & Пошта 100pcs/многу
Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Organza кеси
Големина : Круг кол. 33-34cm; Внатрешен дијаметар : околу 21 см
Количина и Бои : имаме неколку бои, Црвена, Розова, Бебешко Сина, Светло Виолетова.
Количина и Бои : 100 компјутери/многу, 100pcs по боја, ве молиме име на боја ви се допаѓа, додека донесувањето на плаќање. Ако нема порака, ние ќе го организира пратки од страна на случајни боја . Се надеваме на вашето разбирање. Ви благодариме.
1) За Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број . Без нив, ние можеме само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !
За руски клиенти , ве молиме кажете ни го вашето име и презиме (најмалку 3 зборовите) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина !
За Бразилската/Аргентина/Чиле клиенти , ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CUIT, CPF или CNPJ ). Без тоа, Царинската ќе се врати стоката во Кина .
2) превозот во Светот (Освен некои далечни земји); Купувачот е одговорен за Далечински Област Доплата, било Царински давачки или Увоз даночни ако излезе.
3) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.
4) Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
5) Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува одлагање, особено за време на сезона.
6) Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и ние не ќе наплата тебе.
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3) Ние ќе рефундирање на вашите целосната исплата по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, откако купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.

Главните својства

Бренд Име:
CJEC
Големина:
34cm
Употреба:
подарок плик
Број На Модел На:
100 компјутери
Материјал:
Organza Кеси
Тип:
Organza Кеси

Избор на купувачот