Висок Квалитет на U-тип Универзален Автомобил Шофершајбната Wiper Со Мека Природна Гума За Тојота Previa (2006-) Големина:26+16
Ново

Висок Квалитет на U-тип Универзален Автомобил Шофершајбната Wiper Со Мека Природна Гума За Тојота Previa (2006-) Големина:26+16

DEN 652.80

Во форма достапна за нарачката

Компатибилност : За Тојота Previa (2006-2016) Големина : 26"+16" Пакетот Вклучува : Wiper Сечилото 26" *1 Wiper Нож 16"*1
Карактеристики : Што е направен од висок квалитет на гума и високо-јаглероден челик, кој е отпорен на притисок од надворешната средина, како и ултравиолетови зраци, Озон, екстра висока и ниска температура, па како да се прошири wiper сечилото живот и перформанси. Совршена комбинација со воздух динамика за да се елиминира бучавата и да се намали отпорот Поголема видливост и подолг живот Елиминација на изложени метали спречува мраз и снег build-up"

Главните својства

Објектот Ширина:
6cm
Објектот Тежина:
0.4kg
Објектот Висина:
6cm
Материјал Тип:
гума&Нерѓосувачки челик&Пластика
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
MD-1939
Previa-Година:
2006 година
Година:
2017Year
Специјални Функции:
Заштита и Декорација
Тојота Модел:
Previa
За Возило Брендови/Модел:
Тојота

Избор на купувачот