beibehang Камената пластика, самолепливи пластични кат пластични задебелување водоотпорен носат - отпорни, апарати за домаќинство ПВЦ подни кожа
Ново

beibehang Камената пластика, самолепливи пластични кат пластични задебелување водоотпорен носат - отпорни, апарати за домаќинство

DEN 2484.00
DEN 3882.24

Во форма достапна за нарачката

Име на производ : Плоштадот тепих шема Дебелина : 1.8 mm Спецификации : 457.2 мм * 457.2 mm Применливи места : хотел, спална соба. трговскиот центар. дневна соба. Градинка и така натаму. На Процесот параметри : самолепливи пвц подни Тежина : 3kg / квадратен метар Совети : Цена за квадратен цена!
Материјал :

Главните својства

Димензии:
1 M2
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Број На Модел На:
голема кутија
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Стил:
Модерна
Материјал:
Други
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Тип:
Мулти - слој сложениот тип

Избор на купувачот