бренд нови SUNON 4007 12V GM1204PEV1-8 4CM тишина Ултра тенок вентилаторот за ладење
Ново

бренд нови SUNON 4007 12V GM1204PEV1-8 4CM тишина Ултра тенок вентилаторот за ладење

DEN 864.00
DEN 959.52

Во форма достапна за нарачката

МОДЕЛ : GM1204 PEV1-8 Напон : 12 V
Актуелни : 0.7 W

Главните својства

Бренд Име:
SUNON

Избор на купувачот