бренд нови SUNON 5015 5CM Maglev 3PIN KDE1205PHV3 вентилаторот за ладење
Ново

бренд нови SUNON 5015 5CM Maglev 3PIN KDE1205PHV3 вентилаторот за ладење

DEN 648.00
DEN 719.52

Во форма достапна за нарачката


ФАН ГОЛЕМИНА 50x50x15mm
Имајќи тип Maglev
Напон 12 V
моќ 0.5 W
Ротирачка брзина 3500
100000hour
Линија должина од 15 CM
Конектор standardmotherboard3 PIN поддршка тест за брзина

Главните својства

Бренд Име:
SUNON

Избор на купувачот