одговара За Peugeot 4008 5008 2017 Автомобил Првенство Рамка ABS Покритие Хром Чаша Носителот Кутија Декорација Внатрешни работи, Автомобил-Стил, авто Додатоци
Ново

одговара За Peugeot 4008 5008 2017 Автомобил Првенство Рамка ABS Покритие Хром Чаша Носителот Кутија Декорација Внатрешни работи,

DEN 408.00
DEN 479.52

Во форма достапна за нарачката

Опис : 1 : Item Fitment:За Peugeot 4008 5008 2017 2 : Место на Потекло : guangdong гуангжу, Кина (Копно) 3 : Состојба : 100% Сосема нов 4 : Материјал : Високо Квалитетен Нерѓосувачки челик за ABS карбонски влакна 5 : бројот на : 1pcs 6 : Добар квалитет и се извезува во целиот свет.Направен во една ISO9001 Фабрика,добар квалитет и се извезува во целиот свет 7 : Лесно installtion,3 M автомобилската селотејп е во прилог Напомена : Сите наши производи не се погодни за автомобил, кој е варијанта верзија. Ако вашиот автомобил е варијанта верзија , ве молиме контактирајте со продавачот пред да го купат она што ние го испрати е исто како слика покажува, ве молиме потврдете го со фотографирање пред да конкурираат на објектот . Инсталација метод : Step1 : ве молиме чистење на место со 70% алкохол за да бидете сигурни дека нема прашина. Step2 : отстрани 3m лепак во грбот; Step3 : топлина на 3m лепак со топол воздух пиштол;(совет за ставање на со обезбедени 3m лента е да се загрее на рачките и ги опфаќа ова го прави на лепак на лента повеќе леплива и тие ќе останат за секогаш!) Чекор 4 : инсталирање на производи во право место ,Не на перење на вашиот автомобил во 48hours.

Главните својства

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Материјал Тип:
ABS карбонски влакна за ДА не ' Рѓосувачки челик
Бренд Име:
ALUXLWXR
Објектот Должина:
1inch
Име На Модел:
156
Објектот Тежина:
0.25kg
Објектот Висина:
3inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Година:
2017
Објектот Ширина:
2inch

Избор на купувачот