РИЗИК Водоотпорен Силиконски Прстен Заптивка за Велосипед Seatpost Заштита MTB Планина Патот Велосипед Седиште Пост Dustproof Маска за Миење
Ново

РИЗИК Водоотпорен Силиконски Прстен Заптивка за Велосипед Seatpost Заштита MTB Планина Патот Велосипед Седиште Пост Dustproof

DEN 124.00
DEN 203.52

Во форма достапна за нарачката


4 Бои Висок Степен на Силиконски MTB Планина Патот Велосипед Седиште Пост Гумени Прстен Прашина Маска Велосипедизам Водоотпорен Велосипед Seatpost Случај
Опис
По јава на дожд или крос-кантри, седиштето пост ќе полн со песок и прашина, тоа ќе рбет кога ќе се прилагоди.
Висока еластичност, повеќе поблиску до седиштето пост.
Компатибилен со повеќето од седиштето пост.
Ако не го знаете вашиот седиште пост големина, може да се купи 2 од нив, комбинација да ја користите.
Боја : црвена, црна, сина, зелена
Материјал : меки силиконски
Големина на :
S : 25-30 mm (одговара за 25.4/27.2 мм дијаметар на seatpost);
L : 30-35 mm (одговара за 30.4/30.8/30.9/31.6/33.9 мм дијаметар на seatpost).
Пакет Содржина :
1 x Велосипед Седиште Пост Прашина

Главните својства

Бренд Име:
Ризик
Материјал:
силикон
Дијаметар:
25-30/30-35 mm
Должина (mm):
N/A

Избор на купувачот