НОВА ЗА MELCO TECHNOREX MMF-12D24DS /12F24DS-RP1/CP1/RM1/CM1 ЗА Мицубиши инверторот 24V Фреквенција конвертор 12038 вентилаторот за ладење
Ново

НОВА ЗА MELCO TECHNOREX MMF-12D24DS /12F24DS-RP1/CP1/RM1/CM1 ЗА Мицубиши инверторот 24V Фреквенција конвертор 12038 вентилаторот

DEN 1296.00
DEN 1439.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Бренд Име:
Делта

Избор на купувачот