JCPAL 6 компјутери set пакување кеси Најлон складирање торба патување дома плакарот фиока организатор divider патнички торби за облека, класификација
Ново

JCPAL 6 компјутери set пакување кеси Најлон складирање торба патување дома плакарот фиока организатор divider патнички торби

DEN 445.00
DEN 695.04

Во форма достапна за нарачката


6 компјутери set пакување кеси за складирање торба патување дома плакарот фиока организатор divider патнички торби за облека класификација ма terial : Најлон Производи вклучуваат :
6 КОМПЈУТЕРИ кеси Боја и големина на :
Сликите се само референтни примероци. Поради ограничувањата во слика и неизбежна разлики во вредноста на мониторот.
Бои се прикажани во слика не може да се додаде до 100% за оние предмети себе
Прирачник за мерење на големина и тежина, со порака за грешка. Се надевам дека пријатели може да се разбере, ви благодарам многу! ГОЛЕМИНА : Производ Шоу
мерки на претпазливост
Трговија на големо и транспорт на гихт се добредојдени.
За транспорт на гихт, можеме да испратите производи за своите клиенти
Ве молиме проверете пакување и предмети внимателно по приемот.
1, ако сте руски купувачот, ве молиме пополнете го целосното име на примачот на правото (три дела). На крајот, пред да кога ќе го поставите цел, спротивно на поштата ќе ја врати пакет. И ние нема да прифатиме каков било надомест за цел, без име и презиме.
2, ако се купувачот потреби на објектот итна. Ако може да го 't чекаат трпеливо за пакет на Кина Пост воздух mail. Pls го изберат начинот на кој се изразува, ако изберете Кина Пост. Воздухот пошта кога тој е доцна во транспортниот сектор. Pls не прифаќа било каква наплата или спор, но ве сакаме да ви помогне да се прошири на времето на обработка на вашето барање.
3, сите производи се достапни и откако ќе се плати. Ususlly ќе им даде на вашиот следење на број од 1 - 2 работни дена и да го испрати пакетот рок од 2 до 4 дена. По пакет да се испрати, тој не можел да ги контролира нас. It 's високо зависи од меѓународните поморски транспорт, ние искрено се надеваме дека ќе може да се разбере и да се чека трпеливо, ако имате било одложување, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнеме ќе ги споделите со нас.
4, нормално ние ги прогласи на минимална вредност за да го избегне данокот на царината. Но, поради различни политики во различни земји, може да постојат на царина, кои ќе бидат платени од страна на купувачот. Така што би можеле да остави порака за да се стави ред во колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
Ве молиме да имаат позитивни повратни информации и 5 ѕвезда ако сте задоволни со нашите производи s и услуги. Ако имате било какви проблеми. Ние ќе се потрудиме да го реши било каков проблем и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.

Главните својства

Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
T3058
Применливи Простор:
Гардероба
Употреба:
облека
Класификација:
Сет
Шема:
Рамно Тип
Бренд Име:
JCPAL
Форма:
Торба За Компресија Тип
Материјал:
Најлон
Спецификација:
40*30*13cm
Производот:
Складирање Кеси

Избор на купувачот