2017 IDzn Бренд Ајкула Недела Дуксери Мажите Момче Животински Печати Pullovers Sweatshirt Жените Девојка Памук Грб Пролет, Есен Hoody Јакна
Ново

2017 IDzn Бренд Ајкула Недела Дуксери Мажите Момче Животински Печати Pullovers Sweatshirt Жените Девојка Памук Грб Пролет, Есен

DEN 960.00
DEN 1199.52

Во форма достапна за нарачката


Вовед :
Направени од Памук Мешавина;
Квалитетот Печатени Заврши;
Моделот Печатење на Предната страна ( Ако сакате да ја печатите на Грбот, pls ни e-mail)
Долг Ракав;
Деколте : Pullover;
Боја : Бела или Сива боја или Црвена или Црна или Жолта [боја ќе биде малку поинаква, бидејќи на преземање на слики, светлина или вашиот монитор на поставувања, ве молиме да се разбере, боите ќе бидат предмет на финалниот еден ќе примите];
Тежина : 380g да 460g;
S ize Табела :
S : Градите 94cm или 37inch; Тело Должина60cm или 23.6 инчен; Рамо42cm или 16.5 инчен
М : Градите 100cm или 39.4 инчен; Тело Должина65cm или 25.6 инчен; Рамо45см или 17.7 инчен
L : Градите 104cm или 40.9 инчен; Тело Должина67cm или 26.4 инчен; Рамо47cm или 18.5 инчен
XL : Градите114cm или 44.9 инчен; Тело Должина72cm или 28.3 инчен; Рамо51cm или 20inch
XXL : Градите 122cm или 48inch; Тело Должина75см или 29.5 инчи; Рамо53cm или 20.8 инчен
XXXL : Градите 126cm или 49.6 инчен; Тело Должина77cm или 30.3 инчен; Рамо56cm или 22inch
Слики Покажуваат :
Детали :
Начин На Плаќање :
* Ние го прифаќаме Alipay .
* А ќе главните видови на кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес или ЗАЧУВАМ.
Испорака Детали За :
*Објектот ќе биде предаден во рок од 1 работни дена по вашата исплата.
*Објектот ќе биде предаден од страна на Хонг Конг пост или кина пост Воздухопловната која трае од 15 ДО 25 работни дена (не вклучувајќи ги сабота & недела).ВО САД ЌЕ ТРАЕ 7 ДО 15 РАБОТНИ ДЕНА ДА ГО ДОСТИГНЕ.
*Ние не ќе брод во Кина, Хонг Конг, Филипините, Африка, Хондурас, Индонезија, Индија, Италија, Хавајски Острови,Индија(како причина за ограничувањето на поштенски систем)
Политика На Враќање :
*Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена по приемот на објектот.
*За обезбедување на сите предмети се во добра квалитет, ние ќе ги тестираат сите производи пред пакети беа испратени надвор.
*Се врати ставки МОРА да ги имаат сите ОРИГИНАЛНОТО пакување и додатоци.
*Ние ќе плаќаат за превозот цена на resending предмети, додека купувачите се одговорни за поштенски трошоци за враќање на предмети.
*Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за враќање предмети.
За Повратни информации : *не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето,ние посветена на вашиот 100% задоволството на клиентите. *Дали сте задоволни со нашите производи и услуги, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек и 5star Детални Продавачот Рејтингот, Ние автоматски ќе испрати позитивен фидбек за вас. *Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите во ваша корист. Вашето задоволство е многу, многу важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Ние многу проценка на сите наши клиенти!

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
iDzn
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Стил:
Повик
Материјал:
Памук,Полиестер
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Животните
Маскирани:
Yes
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Редовни
Број На Модел На:
Hu_WM2212 2213
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Суичери
Сезоната:
Пролет, есен зима
Повод:
Секојдневниот
ОДГОВАРА ЗА:
Мажите.Момче.Жените.Девојката.Унисекс.
Тема:
Ајкула Недела
боја:
Во сива боја.бела.црвена.црна.жолта.

Избор на купувачот