EKIY 3 Копчето на Далечинскиот Клуч Случај За BMW 1 3 5 6 Серија Паметни Копче Школка Сечилото Фоб E90 E91 E92 E60 на грб е заедно
Ново

EKIY 3 Копчето на Далечинскиот Клуч Случај За BMW 1 3 5 6 Серија Паметни Копче Школка Сечилото Фоб E90 E91 E92 E60 на грб е заедно

DEN 180.00
DEN 225.60

Во форма достапна за нарачката


EKIY 3 Копчето на Далечинскиот Клуч Случај За BMW 1 3 5 6 Серија Паметни Копче Школка Сечилото Фоб E90 E91 E92 E60 на грб е заедно
Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет.
Опис : Ова е за вас да го замени вашиот носи или скршени случај.Нов Далечински Smart Key погоден За BMW копче.
Сите што треба да направите е да се преселат на внатрешните компоненти од вашиот стар далечински да го нашиот нов случај.
Вие буквално може да се стави вашиот коло на нови случај, го добиете клучот да се намали вашиот автомобил профил.
Најдобар избор за себе или вашиот пријател.Вие нема да бидете разочарани!
Важна Забелешка :
1. Овој објект не е далечен,тоа е само еден далечински копче школка случај замена.
2.НЕМА внатрешни работи (remote/електроника/transponder чип)единица внатре.
3. Сликата е на вистински производ. Не се симне од интернет. Ве молиме споредете ги вашите клучни школка, бидете сигурни дека вашиот објект е ист како нашиот производ пред да ја купите.
4.Следење : Ако треба да го пратите во вашата земја, вие треба да се обрне 1.34$/цел или 1.6$/цел, 1.79$/цел за Кина Пост Воздух пошта, која се постигне повеќето земји.
Спецификации :
Тежина : 40g
Копчиња : 3 Копчето
Автомобил Логото Налепница : Никој
Transponder Чип : Никој
Пакет Листа : 1*Копчето Школка
Превозот
1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 24-72 часа по исплата потврда освен празник.
2.Ние брод од страна на Кина пост,HKpost EMS,DHL,Fedex,според вашиот избор, кога прави нарачка .
3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.
4.Ние не сме одговорни за доцнење causedby царинската управа,Увозните давачки,даноци, придонеси или други customscharges.
Гаранција
1.Сите предмети има 1 година гаранција.АКО вашето купување не ги исполнуваат merchantable квалитет, погодност за целта или натпревар на опис, може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени .
2.За погрешно-испраќаат предмети, ве Молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.Ние ќе се организираме да ја доставите точната предмети или да се вратат сите на вашата исплата.
3.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување.
ние, исто така може да снабдувањето со различни автомобил копчиња,transponder чипови и locksmith за различни марки на автомобили.ако сте intereasted во било на производи,ве молиме да се чувствуваат слободни да cantact мене.ние сме многу среќни да воспостави долго-рок деловен однос со вас.Повеќе производи, ве молиме контактирајте ме, јас ќе ви даде најдобра понуда.

Главните својства

Бренд Име:
EKIY
R/C Функција:
без
Осветленост Дел Број:
За BMW-KS14A
Прилагодување:
No
Производителот Дел Број:
14A
Материјал Тип:
Висок квалитет
Другиот Дел Број:
KS14A
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Име:
За BMW Копче
Материјал:
Висок квалитет
Вид/Форма:
Автомобил Копче
ОДГОВАРА ЗА:
за BMW автомобил
Функција:
Далечинско Отклучување
Количина:
1 Парчиња/многу
Тежина:
0.04Kg
Пакување:
Торба
transponder чип:
No
Потеклото на место:
произведено во Кина

Избор на купувачот