1 метар памук poplin ткаенина, виолетова или сино дното со цветни печатење, облека, постелнина завеса рачно изработени DIY крпа CR-A137
Ново

1 метар памук poplin ткаенина, виолетова или сино дното со цветни печатење, облека, постелнина завеса рачно изработени DIY

DEN 427.00
DEN 469.44

Во форма достапна за нарачката


1. Материјал : 100% памук
2. Ширина : 140cm/56"
3. Пакет содржи : 1 метар
Ако купувате 2 метри или повеќе, ние ќе не го сечеме на ткаенина, ткаенина ќе биде континуирано.
4. Големина : 100cm долги x 140cm широк / 39" x 56" (намалување од страна на рака, за грешка +-3cm)
5. Употреба : Тоа е погоден за чаршаф, кревет вреќа, перница маска, рачно изработени DIY, маса крпа, завеса, облека, итн.
6. Тежина : 1 метар е околу 175g.
метар метар метар метар метар метар
Плаќање
1. Ние прифаќаме Alipay, Western Union и Банкарски Трансфер. Сите големи кредитни картички прифатени преку безбедни уплатата - ЗАЧУВАМ.
2. За ваша заштита, вашата исплата ќе се одржи од AIiexpress и НЕМА да биде објавен на продавачот додека не се потврди добивањето на својата цел.
3. При плаќање на интернет, вашите лични податоци се заштитени од страна на Veri Sign SSL енкрипција (највисоко ниво на заштита комерцијално достапна).
Превозот
1. Предмети се испраќаат само по плаќање да биде потврдена во Aliexpress.
2. Бесплатен превозот е за одредени земји, само, превозот детали, ве молиме погледнете во "Превозот Цена' на секој производ.
3. Време На Испорака Референца
4. Со цел да ви помогне да се избегне даноците, ние обично се изјасни на производ со пониска вредност. Ако имате било какво барање со изјава, ве молиме контактирајте со нас однапред. Ние не сме одговорни за царинење проблем.
5. Увезени Давачки (ВАЖНО)
Производ цени се прикажани на Ali Express НЕ се вклучени увозни давачки, даноци и други обичаи поврзани трошоци. Купувачите ги сноси сите одговорности за оние дополнителни трошоци се трошоци (ако ги има).
Рок на Продажба
1. 100% купувачи Задоволство Загарантирани!
2. Било оштетени или исчезнати објектот, ве молиме контактирајте со нас со 5 дена за замена или враќање на средствата. Ве молиме не го отвори спорот без комуникација.
3. Користи објект или вештачки штета е да не се прифаќаат.
4. Ве молиме имајте на објектот во првобитната состојба и да ги преземат фотографии како доказ за враќање на парите или замена.
Повратни информации
1. Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Вашите 5 ѕвезда повратни информации е многу ценет .
2. Ако постои било каков проблем со вашата нарачка, ве молиме да стапите во контакт со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да го решат проблемот што е можно побрзо. Ви благодариме за разбирањето!
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања или барање, ве молиме падна слободно да контакт. Ние сме секогаш на вашиот прв услуга.За време на работни денови, ние обично одговор во рок од 24 часа. За време на викендите, тоа може да трае малку подолго.

Главните својства

Бренд Име:
angtong
Техника:
Ткаени
Тип:
Poplin Ткаенина
Ширина:
140cm
Материјал:
100% Памук
Стил:
Обична
Плетени Тип:
weft
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Функција:
Еко-Пријателски
is_customized:
Customized

Избор на купувачот