НОВИ AVC 2B12038B24M 12038 24V 0.87 Фреквенција конвертор 12CM вентилаторот за ладење
Ново

НОВИ AVC 2B12038B24M 12038 24V 0.87 Фреквенција конвертор 12CM вентилаторот за ладење

DEN 1296.00
DEN 1439.52

Во форма достапна за нарачката


големина : 120*120*38 MM
МОДЕЛ : 2 B12038 B24 M
Напон : 24 V
Актуелни : 0.87 на

Главните својства

Бренд Име:
AVC

Избор на купувачот