Jinhao Најновите Дизајн Змеј И Феникс Златен Метал Фонтана Пенкало Висок Квалитет Топла Продажба на луксузни пишување подарок пенкала
Ново

Jinhao Најновите Дизајн Змеј И Феникс Златен Метал Фонтана Пенкало Висок Квалитет Топла Продажба на луксузни пишување подарок

DEN 979.00
DEN 1152.00

Во форма достапна за нарачката


1.Ова е сосема нов Пенкало,тоа е убава и одговара секој ;
2. Овие пенкала имаат многу боја и пишува глатко ;
3. Имаме многу познати пенкала,имаме нашата фабрика ,и може да обезбеди првата класа на услуги и најдобар квалитет .
4. Работиме на големо и мало,ќе им понуди добра цена за нашите купувачи на големо и стари клиенти
Ние само се продава високо квалитетни пенкала !
Пенкало Состојба : 100% Нови
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Повратни информации
1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
2. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.
3. Како вашите повратни информации е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Ви благодариме!
4. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба.
Уживаат во шопинг во мојата продавница
Како и секогаш, доколку имате било какви прашања, ве молиме испратете порака на нашата Служба за корисници тим, кои се само премногу среќен да ви помогне.

Главните својства

Тип:
фонтаната пен
Nib Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакување:
Лабава
Nib Тип:
Стандарден Тип
Пишување Точка:
0.5 mm
Бренд Име:
JINHAO
Број На Модел На:
Дизајн Змеј
Фонтаната Пенкало е Совет Материјал:
Други Метали
Материјал:
Метал
Посебна Апликација:
пишување

Избор на купувачот