Најновите Топла Продажба Ажурирани Mavic Торба Чанта Тешко Кутија за Чување за DJI Mavic Про Летало Бесплатен Превозот
Ново

Најновите Топла Продажба Ажурирани Mavic Торба Чанта Тешко Кутија за Чување за DJI Mavic Про Летало Бесплатен Превозот

DEN 1094.00
DEN 1151.52

Во форма достапна за нарачката


Најновите Топла Продажба Ажурирани Mavic Торба Чанта Тешко Кутија за Чување за DJI Mavic Про Летало Бесплатен Превозот
Функција : Совршено Погодни за РК далечински управувач DJI MAVIC про FPV летало Може да се сместат MAVIC летало, 2 батерии, далечински контролер, полнач, кабли, пропелери и други додатоци Мали димензии, дизајн, рамо ранец, perfecty за носите вашиот летало Преносни и издржлив, лесен за носење, лесен Материјал : PC +ABS, за водоотпорен и нула отпор. Внатрешната : ЕВА + 1680 D На лагер е : СИТЕ EV Забелешка : Mavic летало и други додатоци не се вклучени.
пакет листата :
1x Mavic торба 1x случај појас

Главните својства

Беспилотни Летала Додатоци Тип:
Летало Кеси
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
mavic чанта
Тежина:
600g
Компатибилен Летало Бренд:
DJI
Бренд Име:
ВЕРА ПРО

Избор на купувачот