Топла 15pcs 34*40mm AB Смола Срце Облик Кристал Остава Flatback 2 Дупка Копчето Diy Занает К18*3
Ново

Топла 15pcs 34*40mm AB Смола Срце Облик Кристал Остава Flatback 2 Дупка Копчето Diy Занает К18*3

DEN 142.08

Во форма достапна за нарачката


Големина : 34mm*40mm
Боја : како на сликата
Топло Совет :
1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца. 2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект. Ако имате било каков проблем, pls контактирајте со нас во секое време, ви благодариме!

Главните својства

Бренд Име:
Diy Супер Рајот
Материјал:
Смола
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Декорација:
Никој
Стил:
Flatback
Техника:
позлата
Број На Модел На:
К18*3
Обликот:
лист
Функција:
Еко-Пријателски
Тип На Производ:
Копчиња

Избор на купувачот