CNC HIWIN HGR65-1000mMM Блок линеарна водич од тајван
Ново

CNC HIWIN HGR65-1000mMM Блок линеарна водич од тајван

DEN 9096.00

Во форма достапна за нарачката


Цел Откази
Ние разбираме дека со нарачување линеарна водич за вашата специјална машина е значаен потфат, и нашето поништување на политика беше создадена со ова на ум.
Ако имате било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние се осигура на сите ваши прашања ќе го добијат нашето внимание одговор.Некои линеарна упатството треба peticoat ,ние, исто така, ги продаваат, ние може да ви даде најдобри и omnibearing услуга.Купувачите можат да добие линеарна водич 10-15 дена за испорака по ред се платени.Линеарна водич не се некои додатоци како што се линеарни, glib е за една линеарна водич( блок) само. Ние би можеле да треба повеќето од вашите потреби и барања, како што се изразуваат компанија,сега ќе беа речиси uesed Aliexpress Средината логистика. Добрата вест е што по поставување на својата цел, има уште време да го направите вашиот ум.
Кога ќе го добиете на стоки, ве молиме дајте ни повратни информации, така што можеме да направиме некои корекции и да се обезбеди подобра услуга.
Ако ви се враќаат или размена на линеарни водич или додатоци, ве молиме бидете сигурни дека тие се во нивната оригинална, непроменети и во прилог.
Ние би сакале да избор на курирската служба DHL . Сепак, важно е да се напомене дека нашите линеарна водич се orginal за цел, и еднаш на процесот на креирање почна материјалите не можат да се употребуваат.можеме да го прифатиме 30 Попуст по наредби.и ние сме многу среќни да се направи линеарна водич многу се вклопуваат со вас. Обидете се на вашиот линеарна водич што е можно поскоро, без отворање .
- Нарачки откажана после 3 дена од денот на исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена. Ве молиме погледнете ги нашите поништување на политика подолу за детали.
Враќање За Замена или Рефундирање
Вашето задоволство е од суштинско значење за нас.линеарни водич може да бидат направени во Тајван. Вашето мислење ќе биде многу greatful.ние можеме како што rquest.Сепак,треба teel мене вашата e-mail адреса.
- Нарачки откажана 1-3 дена по исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена, и 50% на набавната цена.Ние би сакале да испратите линеарна слики на вашата e-mail пораката пред испраќање на стоката,така што би можеле да утврдат ѓубре не ви се допаѓа и да се направи линеарна водич совршен кога ќе го добиете fresses.
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со нашите достапни големини. По пристигнувањето на вашиот пакет, ние ве охрабруваме да ги проверите и да бидете сигурни дека линеарна водич е направен за да вашиот o rder спецификации.
Нашата Политика Откази
- Нарачки откажана во рок од 24 часа на исплата потврда* ќе бидат квалификувани за целосно враќање на средствата.ние може да направи најдобро за вас
3.EMS како express ,
ако имате било какви посебни барања за компанијата од експрес, ве молиме да ни каже.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации,ние би сакале да разговараат за проблемот и да најдат најдобар начин за нас. ние имаме многу стока акции ,ние ја испорача стоката треба 3-7 работни денови,ве Молиме љубезно се организира вашата цел однапред!
2.
- Откако вашата нарачка е предаден, тоа веќе не може да се откаже.Тоа е добро за нас,може да се добие на линеарни водич навистина ви се допаѓа. Ве молиме да ми даде вашата exactitude големина и детали, кога прави нарачка .

Главните својства

Број На Модел На:
HGR65-1000mMM
Водич Ширина или Дијаметар:
65-1000mMM
квалитет:
HIWIN
Место на Потекло:
Тајван
Водич Должина:
100mm-6000mm

Избор на купувачот