Детето Девојки Вештачко Крзно Вест Грб Девојки Зима И Топло Waistcoat Дете Јакна Без Ракави Outerwear Облека За 2-7 Години Децата
Ново

Детето Девојки Вештачко Крзно Вест Грб Девојки Зима И Топло Waistcoat Дете Јакна Без Ракави Outerwear Облека За 2-7 Години Децата

DEN 681.00
DEN 972.48

Во форма достапна за нарачката


Детето Девојки Вештачко Крзно Вест Грб Девојки Зима И Топло Waistcoat Дете Јакна Без Ракави Outerwear Облека За 1-7 Години Децата
Параметри :
1. Класификација на ткаенина состав : вештачко крзно
2. Содржината на поставата состав : 100 (%)
3. Безбедност на ниво на : На ниво
4. Ткаенина име : памук помеша
5. За возраст : (1-7 години)
Пакување Листа :
1 * вест грб

Главните својства

Дете НИ Големина:
24M, 5T, 6T, 7T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Бренд Име:
qianquhui
Стил:
Моден
Материјал:
Faux Крзно
Шаблон Тип:
Цврста
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Јака:
V Деколте
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Дебелина:
Дебели
Пол:
Девојки
Облека Должина:
Редовни
Број На Модел На:
Деца Вест Outerwear
Име на производ:
девојки јакна без ракави
боја:
Црвена,Сива,Розова,Каки
Функција:
елеци за девојки
feature2:
елеци за деца
Feature3:
девојки зима вест
Feature4:
децата вест грб
feature5:
За 1-7 Години девојки

Избор на купувачот