Бесплатен превозот RTD2668 Универзална HDMI VGA lcd контролер одбор за 10.1 инчен 1024x600 B101AW03 LED монитор за полнење за Малина пи
Ново

Бесплатен превозот RTD2668 Универзална HDMI VGA lcd контролер одбор за 10.1 инчен 1024x600 B101AW03 LED монитор за полнење за

DEN 1295.52

Во форма достапна за нарачката


Опис На Производот
1. ОПШТ ОПИС
RTD2668 V1.0 е мулти-цел LCD монитор. Тој е дизајниран за поддршка на двојна/единствен LVDS
LCD панел.
Главната карактеристика на RTD2668 V1.0 може да поддржува HDMI,VGA, PC Аудио сигнал на текст.
Answer : ___________________________ Note : спецификација на одборот вклучува опис на сите функции.Затоа,нашите
клиентите можат да одберете функциите кои тие ги бараат за да се произведе одбор.Но спецификација може да
се воведува универзално.
2. ФУНКЦИЈА НА РАСПОРЕД
Следните сите слики се референтни само. Ве молиме да земете во реалните објекти како стандарди.
Кота на RTD2668 V1.0
3. КАРАКТЕРИСТИКИ
Подолу ќе најдете детални функција
ЧИПСЕТ
RTD2668
OSD LANGUAGE
Кинески,Англиски Јазик(Француски,Шпански, Португалски,Корејски, Италијански,Германски,
Холандски)(Опција)
ВИДЕО ВЛЕЗ
PC-RGB
Формат
До 1900*1200 60 HZ
Боја
16bit, 24bit, 32bit
I2 C
DDC, EDID
МОЌНОСТ
Моќност
Услов
12 V
Да panel
3.3 V,5 V,12 V
Управување со
Ниска моќност потрошен режимот на мирување≤3w
КЛУЧНИТЕ ФУНКЦИИ
EXIT/ИЗБЕРЕТЕ MENU (МЕНИ), АВТОМАТСКИ,ЛЕВО,ДЕСНО,ON/OFF
АУДИО ИЗЛЕЗ
2*8 2 W
ТЕРМИНАЛИ
На текст
ТВ Текст
1 IEC 75
PC-RGB Влез
1 D-ПОД 15 PIN терминал сина боја
PC-RGB Аудио
На текст
1 слушалка терминал црна боја
Излез
Да Panel
30 PIN/2.0 приклучок(Опција)
4. PCB ДИМЕНЗИИ
Димензија(mm) : 107(L)*66(W)*17(H)
1. За Пакување
2. За превозот
Нашите Услуги
Компанијата Информации

Главните својства

Бренд Име:
dower мене
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
is_customized:
yes
Компатибилен:
Конзола За Игри
Поддршка:
Dropshipping

Избор на купувачот