2017 зима мода жените носат високи половината панталони буквар за етикетирање плус сомот тесни панталони нозе СТП
Ново

2017 зима мода жените носат високи половината панталони буквар за етикетирање плус сомот тесни панталони нозе СТП

DEN 768.00

Во форма достапна за нарачката


2017 зима мода жените носат високи половината панталони буквар за етикетирање плус сомот тесни панталони нозе СТП
За нас, и Ние се долгорочно се фокусира на корсет производи компанија, имаме богатство од искуство, ние може да обезбеди прилагодено производи за поединецот .Имаме стабилен парк, одлични производи, најдобар квалитет на услуга, брза испорака, сакан од многу клиенти. Нашите производи може да бидат испратени на било која земја во светот, што се стремат да бидат вашите долгорочни бизнис партнер, задоволството на клиентите е нашата крајна цел, ние секогаш ќе борба. ______________________________________________________________________ Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен. Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 3-7 работни дена по уплатата е потврдено. Како и обично, CN HK СЕКРЕТАР пост воздух mail брод во Азија, Западот Евра, Америка околу 15-25 работни дена. Бродот на Јужна Америка, Средна-Easr, Исток Евра, Afruca околу 20-35 работни дена.Тоа може да потрае подолго за време на празникот сезони.Бродот да RU треба 35-90 работни дена. Ако ви треба нешто итно, ве молиме контактирајте со нас за изразат испорака. Ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас.Експрес испорака трае околу 8-12 дена да пристигнат. Ние не Гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. ______________________________________________________________________ Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во 7days од вашиот приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати на предмети. ______________________________________________________________________ Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
PKL005
Должина:
Knee-Length
Половината Тип:
Висок
Стил:
Секси & Клуб
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
RUBU
Материјал:
Полиестер

Избор на купувачот