50PCS/МНОГУ Бесплатен превозот 10ml 41*15mm алуминиум тегли крем тегли со завртка капак 10g од алуминиум tins, алуминиум lip balm сад
Ново

50PCS/МНОГУ Бесплатен превозот 10ml 41*15mm алуминиум тегли крем тегли со завртка капак 10g од алуминиум tins, алуминиум lip

DEN 931.00
DEN 1257.60

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Спецификации:
10ml10g
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Бренд Име:
OnnPnnQ
Големина:
10ml
Број На Модел На:
LG02
Големина:
10ml 41*15mm

Избор на купувачот