Spagehtti рака полна лизга плус големина ракави внатрешна лизга лабава долго модални памук жените се лизга 90-105-120cm
Ново

Spagehtti рака полна лизга плус големина ракави внатрешна лизга лабава долго модални памук жените се лизга 90-105-120cm

DEN 758.40

Во форма достапна за нарачката


Материјал : 95% Модални + 5% Spandex Азија Големина : L (1cm=0.39 in) Дебелина : Редовни Карактеристики : Лабава/Висока еластичност/Меки Бои : Бела/Blakc/Сива Забелешка : погледнете детални големина информациите подолу за избор не според својата нормална големина. Должина : 90cm (вклучувајќи рака)Градите : 80-110cm Половината : 94-130cm Полите : 136cm Должина : 105cm (вклучувајќи рака)Градите : 80-110cm Половината : 94-130cm Полите : 144cm Должина : 120cm (вклучувајќи рака)Градите : 80-110cm Половината : 94-130cm Полите : 146cm ве Молиме овозможи 1-3cm (0.4-0.8") разликите поради прирачник за мерење. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Главните својства

Големина:
L
Пол:
Жените
Лизга Тип:
Целосна Лизга
Број На Модел На:
L
Материјал:
Модални,Памук
Тип На Објект:
Лизга

Избор на купувачот