Еден Рамо Flounce Трим Шарени Блуза Жените Лето Секојдневен Сини Кошули Долг Ракав Кул Блуза Возбудува Блузи Blusas Femininas
Ново

Еден Рамо Flounce Трим Шарени Блуза Жените Лето Секојдневен Сини Кошули Долг Ракав Кул Блуза Возбудува Блузи Blusas Femininas

DEN 958.08

Во форма достапна за нарачката


За големина на : 1. Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ. 2. Ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно пред да го купи објектот, ако не't знае како да се избере големината, ве молиме јавете се во нашата служба за корисници. 3. Ве молиме овозможи 2-3cm разлики поради прирачник за мерење. (1cm=0.39 инч, 1 инч=2.54 см) 4. Изберете поголем големина ако вашиот големина помеѓу две големини. За боја : Како youl знаете, на различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од следниве слики.
ПЛАЌАЊЕ : Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на производот. Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно. ИСПОРАКА : 1.Подготовка на Време : ние треба 3-5 дена да се подготви ред според нашите numberous наредби секој ден. 2.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress, ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор, ве молиме да забележите ни нова адреса. 3.Ние се извинуваме што P. O. Кутии и воени адреси (APO, FPO) не може да биде донесено. Забелешка : Ако изберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети.Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор. Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака. За Царина Во разгледување на нашите клиенти' корист, ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта. Ве молиме да се разбере,сепак,царина е надвор од нашата контрола, можеме да't guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса. Искрено се извинуваме за вас, ако се земе било непријатности. Ви благодариме!
ПОВРАТНИ информации : 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди. 2.Ако не't задоволни нашите производи,ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации , W e гаранција ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни. Комуникацијата е најдобар начин . УСЛУГА : 1.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас, се надевам да се воспостави среќен и долг бизнис со вас. 2.Ве молиме контактирајте со нас со TRADEMANGGER пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање и спор на сајтот. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.

Главните својства

Големина:
S, M, L
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
MinanSer
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Шарени
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
6191
Декорација:
Возбудува
Облека Должина:
Редовни
Јака:
Slash вратот
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Пол:
Жените
Пакет:
1* Жени со сини шарени блуза
Шема:
Сина шарени кошула, блуза
Sleeve:
Долг Ракав
Големина:
s m l

Избор на купувачот