Houbian Нови Епоксидна Ѓердан Креативни Стакло Топката Сушени Цвет Pendant Ѓердан Накит Симпатична Девојка Омилен Кристал Додатоци
Ново

Houbian Нови Епоксидна Ѓердан Креативни Стакло Топката Сушени Цвет Pendant Ѓердан Накит Симпатична Девојка Омилен Кристал Додатоци

DEN 134.40

Во форма достапна за нарачката


опис : стаклена топка школка ѓердан
материјал : Епоксидна смола
Пакување : Независни OPP вреќа
Големина : синџир должина 50+5cm, pendant дијаметар 20mm
Тежина : 10g

Главните својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Топката
Pendant Големина:
20mm
Бренд Име:
Houbian
Стил:
Симпатична/Романтичен
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Синџир Тип:
Вода-бран Синџир
Пол:
Жените
Број На Модел На:
17090701
Функција:
Спиење Tracker
Материјал:
Стакло
Име:
стаклена топка сушени цвет ѓердан
Материјал:
школка, стакло, смола

Избор на купувачот