144Pcs Мешана Боја 10x7mm Фацетирани Abacus Стаклени Монистра Кристал Suncatcher За Изработка на Накит, Дупка: 1mm
Ново

144Pcs Мешана Боја 10x7mm Фацетирани Abacus Стаклени Монистра Кристал Suncatcher За Изработка на Накит, Дупка: 1mm

DEN 323.00
DEN 403.20

Во форма достапна за нарачката


144 Pcs Мешана Боја 10x7mm Фацетирани Abacus Стаклени Монистра Кристал Suncatcher За Изработка на Накит, Дупка : 1mm Опис :
Стаклени Монистра, Кристално Suncatcher, Фацетирани Abacus, Мешана Боја
Големина : за 10мм во дијаметар, 7mm дебели, дупка : 1mm, 10x7mm стаклени монистра
Облик : Фацетирани Abacus Монистра
Стаклени монистра со фацетирани секции, сјајна и фасцинантен. Нејзините транспарентен изглед е полн со убавина на чиста и едноставна. Стаклени монистра alaways им даде на луѓето се чувствуваат на домот, и таписерии. Тоа може да бидат заменети со куки, jumprings, и пиновите да се ѓердани, нараквици и така натаму.
Цени на 144 парчиња
Ве молиме Имајте во предвид : бојата може да биде малку поинаков од сликата, бидејќи на различни екранот на уредот.

Главните својства

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
GR7x10mmY-М1
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Тежина:
167G
Материјал:
Стакло
Објектот Форма:
abacus

Избор на купувачот