AR 15 6pcs airsoft тактички пиштол алатки за обука на целни алуминиум воена снимање цели за лов на црна HT12-002
Ново

AR 15 6pcs airsoft тактички пиштол алатки за обука на целни алуминиум воена снимање цели за лов на црна HT12-002

DEN 672.00
DEN 707.52

Во форма достапна за нарачката

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 10 дена да се вратат од денот таа е примена. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Поради превозот Прописи : СИТЕ Литиум Батерии Ќе Биде Remvoed Пред да се Испрати .
За Повратни Информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци , и купувачи се одговорни за царински давачки . Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Нашата цел е задоволството на клиентите!
За Враќање & Наплата
1. Кога ќе го поставите цел , pls изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот на плаќање , ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен . УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Pls не дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки , брокерски такси , давачки и даноци за увоз во вашата земја . НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
За Испорака
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија , купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба , и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата . Ние само брод да се потврди цел адреси. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
AR 15 6pcs airsoft тактички пиштол алатки за обука на целни алуминиум воена снимање цели за лов на црна HT12-002 Материјал : Алуминиум легура Големина : 6x4. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. (Освен некои земји и APO/FPO)
3.5cm Тежина : 90g ( 6pcs) Боја : Црна
За Плаќање
1. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки .Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји , кои може да влијаат на тоа колку брзо вашите производи е прегледан. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба . ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.

Главните својства

Број На Модел На:
воена снимање цели
Бренд Име:
WoSporT
боја:
Црна
Големина:
6*4.4*2.5cm
Материјал:
Алуминиум легура

Избор на купувачот