Lureme Sterling Silver Прекрасна Пчели Обетки и Ѓердан Накит во Собата за Жените Девојка Убава Накит за Подарок (js000722)
Ново

Lureme Sterling Silver Прекрасна Пчели Обетки и Ѓердан Накит во Собата за Жените Девојка Убава Накит за Подарок (js000722)

DEN 265.00
DEN 529.92

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Бренд Име:
Lureme
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Стил:
Симпатична/Романтичен
Број На Модел На:
js000722-p
Обликотшема:
Инсекти
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Количина
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден

Избор на купувачот