МУСКУЛИТЕ & СКЕЛЕТ АНАТОМИЈА МОДЕЛ,48pcs
Ново

МУСКУЛИТЕ & СКЕЛЕТ АНАТОМИЈА МОДЕЛ,48pcs

DEN 2093.00
DEN 2203.20

Во форма достапна за нарачката


- МУСКУЛНА & СКЕЛЕТ АНАТОМИЈА МОДЕЛ СЕ СОСТОИ
ОД 46 ДЕЛОВИ
- ПОЛОВИНА ЈАСНО ТЕЛО ДА СЕ ВИДИ СКЕЛЕТНА СТРУКТУРА
- ДО МЕДИЦИНСКИ КВАЛИТЕТОТ НА ОБРАЗОВАНИЕТО ВО
- ПАРИЧНА КАЗНА ДЕТАЛНИ SCULPTURING СО РАЧНО НАСЛИКАНИ ДЕЛОВИ
ПРОИЗВОД ГОЛЕМИНА : 106 mm (l) × 64 mm (w) × 184 mm (h)
- ПОДАРОК КУТИЈА ГОЛЕМИНА : 185 mm (l) × 55 mm (w) × 240 mm (h)
- ВНАТРЕШЕН КУТИЈА : 12 КОМПЈУТЕРИ
- МАЈСТОР КАРТОН : 4 INNERS / 48 КОМПЈУТЕРИ

Главните својства

Возраст Опсег:
> 8 години
Пол:
Унисекс
Предупредување:
Yes
Материјал:
Пластични
Тема:
Телото

Избор на купувачот

1:35 АРАПСКИОТ ЧОВЕК
Ново
1:35 АРАПСКИОТ ЧОВЕК
Во форма достапна за нарачката
DEN 239.52
Класификација на производот: