2017 Есен Зимски Џемпер Бебе Дете Девојки И Момчиња Мода Боја Џемпер Деца Pompom Мека Кашмир Џемпери Бебе Девојка Облека
Ново

2017 Есен Зимски Џемпер Бебе Дете Девојки И Момчиња Мода Боја Џемпер Деца Pompom Мека Кашмир Џемпери Бебе Девојка Облека

DEN 575.00
DEN 719.04

Во форма достапна за нарачката


2017 Есен Зимски Џемпер Бебе Дете Девојки И Момчиња Мода Боја Џемпер Деца Pompom Мека Кашмир Џемпери Бебе Девојка Облека
Одговара : 1-5 Yrs Бебе Девојчиња момчиња
Висок квалитет, мека
Големина : 90(18 МИЛИОНИ/24 M)100(3 T)110(4 T)120(5 T)
Производ Слика :

Главните својства

Дете НИ Големина:
18 МИЛИОНИ, 24M, 5T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Шарени
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Worsted
Бренд Име:
campure
Материјал:
Памук,Полиестер
Број На Модел На:
AS24978
Облека Должина:
Редовни
Големина:
90-100-110-120
Се вклопува:
18 МИЛИОНИ/24M/3T/4T/5T
деца:
cardigan бебе
боја:
мода печати
Сезоната:
Пролет, есен зима
Стил:
Симпатична Мода
Текстура:
Шема
Бебето:
бебе девојка џемпери 2017

Избор на купувачот