WuKaKa 2018 Нова Мода Титаниум Челик Обетки За Жените Црна Анти-круг Триаголен Асиметрични Нерѓосувачки Челик Студ Обетки
Ново

WuKaKa 2018 Нова Мода Титаниум Челик Обетки За Жените Црна Анти-круг Триаголен Асиметрични Нерѓосувачки Челик Студ Обетки

DEN 250.00
DEN 312.00

Во форма достапна за нарачката


Стил : fashion & класичен
Боја : како на сликата прикажани
Состојба : 100% сосема нов
Пакување : Независни пакување
Погоден за давање на подарок прилики : Туристички сувенири, свадба, надоместоци на вработените
Големина : сликата е малку помал од слика шоу.на earring е 2-4 см долго.и тоа ќе биде многу елегантна и убава.
Материјал :
1 Титаниум челик има добра отпорност на корозија и светли изглед, е специјален челик без оштетување на човечкото тело, овој модел е 316 L. Таа има ист сјај и текстура како титаниум, цврстина и отпорност на корозија е само малку пониска од реалната титаниум алуминиумски, но добар квалитет и Трошоците-ефективна; 2 Титаниум челик кастинг технологија успешно се развива и сега успешно се употребува во накит производство, дизајн со чувство на иднината , целосно да се сфати модните трендови, не е лесно да се менуваат бојата, нема деформација, не алергии , но Светла, различни од општите накит , длабоко го засака од страна на луѓе со вкус

Главните својства

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
EDC0373
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик,Титаниум
Материјал:
Метал
Бренд Име:
wukaka

Избор на купувачот