Сатенски Лента Втиснување петокрака Ѕвезда 15mm Висок Квалитет DIY Облека Applique Подароци Виткањето на Коса Додатоци BBXU-147
Ново

Сатенски Лента Втиснување петокрака Ѕвезда 15mm Висок Квалитет DIY Облека Applique Подароци Виткањето на Коса Додатоци BBXU-147

DEN 1053.00
DEN 1224.00

Во форма достапна за нарачката


♥ Добредојдовте на нашиот магазин ♥
Стил : Лента
Димензии (ширина) : 15mm
Боја : Исто како на сликата подолу
Пакет : 1roll=20yards
No : BBXU-147
Употреба : се Направи бебе коса лакови, ги красат мини топ капи, декорација девојки фустани, украси за прослави од свадба, украсени Фестивал партија, итн.
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори
ПЛАЌАЊЕ
Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукција затворање или последна купи објект за Комбинирано Плаќање/Испорака
Пратката ќе биде испратена само по исплата е расчисти.
За било превозот попуст (ако е применливо), ве молиме почекајте додека не добиле фактура од продавачот, пред да се изврши плаќање.
ПРЕВОЗОТ
Ние ги користиме Кина Пост да ја испорача вашата parl; Како и во Кина толку долго растојание на превозот. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач. Па нормално превозот време :
Во текот 2kg sent items (пратени ставки страна на Ems Express. како што вкупната тежина имаат над 2kg, не?т испратите по препорачана Пошта во 1 парцела.
САД : 11-23business дена
О : 11-23 работни дена
Европа : 15-25 работни дена (Русија : arround 75days)
Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите понуди/наредби.

Главните својства

боја:
1, 2, 3, 4
Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
PPCrafts
Техника:
Никој
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
BBXU-147
Ткаенина Тип:
Сатенски
Шема:
Полна Боја
Материјал:
100% Полиестер
Ширина:
15mm

Избор на купувачот